Apie įmonę / Prekyba trąšomis NAGRO

Mūsų įmonė nuo 2010 m. pradėjo prekiauti bioorganinėmis Nano trąšomis Nagro UNIVERSALAS bei Nagro BIOENERGETIKAS. Mes esame vieninteliai išskirtinės teises turintys distributoriai OOO “NAGRO INVEST” (Rusijos Federacija) produkcijos atstovai ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje.

Kodėl verta rinktis InovaFerti?

Mineralinėms medžiagoms migruoti augale reikalingas vanduo. Tai universalus tirpiklis, kuriame tirpsta labai daug neorganinių medžiagų, reikalingų augalų mitybai. Tyrimų metu nustatyta, kad kokybiškam mineralinių elementų iš sausųjų biriųjų trąšų migravimui augale reikia ne mažiau 200ml vandens. 

Visose InovaFerti skystose trąšose yra unikalus priedas, sukurtas nanotechnologijų būdu. Jis veikia kaip antistresantas ir biostimuliatorius, suaktyvinantis augalo fiziologinius procesus ir gynybinius mechanizmus. Taip pat pasižymi ir fungicidinėmis bei insekticidinėmis savybėmis. Jo dėka kokybiškam maisto elementų judėjimui augale pakanka 70-80ml vandens. Tai reiškia kad augalai tręšiami InovaFerti trąšomis, bus atsparesni sausrai.

Inova Ferti gali pasiūlyti  ir inovatyvias skystas koncentruotas kompleksines trąšas tinkamas naudoti chemizuotose ūkiuose, tiek ekologines, kurios tinkamos naudoti ekologiniuose ūkiuose. Šios trąšos sertifikuotos VAT ŽŪM.

http://www.vatzum.lt/uploads/documents/patvirtinimas_1eko9.pdf

http://www.vatzum.lt/uploads/documents/patvirtinimas_1eko10.pdf

Detalesnę informaciją apie trąšas rasite skiltyje Produktai.

Apie mus rašo:

http://valstietis.lt/naujienos/ukininku-zinios/kaitria-vasara-dziugina-paseliai/

Bioenergetinis preparatas NAGRO UNIVERSALAS 

tai puikus būdas didinti derlių nekenkiant gamtai,

apie jį skaitykite daugiau:

https://m.diena.lt/naujienos/verslas/ekonomika/kaip-apsaugoti-bites-ir-padidinti-derliu-868104

Mus rasite adresu: Islandijos pl. 181C, Kaunas

Agro skyriaus pardavimų ir konsultacijų klausimais:

Kęstutis: +370 655 34393

info@inovaferti.com

+370 650 66609

Skirmantė: +370 699 03328

agro@inovaferti.com